Земля

Індонезійка безслідно зникла і з’явилася на тому ж місці через півтора року

В Індонезії виявили жінку, яка пропала в морі півтора року тому. Вона виявилася живою і була одягнена в цей же одяг, в якому її бачили востаннє. Про це повідомило місцеве видання Dudung Pret.

На початку 2017 року 52-річна Нінінг Сунарсіх (Nining Sunarsih) відпочивала неподалік від міста Сукабуми на острові Ява. Очевидці стверджували, що з пляжу її змила в море гігантська хвиля. Жінка кричала і кликала на допомогу, але ніхто не зважився зайти у воду через сильний шторм. Рятувальники довгий час не могли знайти Сунарсіх.

Через тиждень в районі Сукабуми виявили тіло невідомої людини, але експертиза показала, що воно належить не зниклій жінці. Ще через кілька тижнів безуспішних пошуків місцева влада згорнула рятувальну операцію і оголосили Сунарсіх мертвою.

Сім’я відмовлялася визнати факт смерті індонезійки. В кінці червня її дядькові, за його розповідями, приснився сон, що Сунарсіх чекає рідних на одному з пляжів неподалік від місця зникнення. Коли сон повторився кілька разів, він розповів про нього родині, і вони відправилися на пляж 30 червня, але пошуки не увінчалися успіхом. Однак на ранок наступного дня родичі повернулися на місце зникнення і виявили Сунарсіх без свідомості. На ній був цей ж одяг, що в день зникнення.

Сім’я доставила жінку в лікарню. Лікарі відзначили плачевний стан індонезійки, але запевнили, що вона скоро одужає.

Глава рятувальної служби міста Сукабуми Аулія Соліханто (Aulia Solihanto) підтвердив інформаційному порталу CNN Indonesia достовірність історії. На даний момент інцидент розслідується, але, цілком ймовірно, обставини вдасться з’ясувати тільки після того, як врятована жінка зможе розмовляти.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button