Всесвіт

Інопланетяни існують!

Суперечки про те, чи існують інопланетяни насправді, чи це вигадки й припущення, відбуваються вже не перше десятиліття. Але при цьому пошуки позаземного життя не зупиняються. Ми зібрали 20 незвичайних фактів, які могли б стати підтвердженням існування інопланетян, звичайно, для тих, хто відноситься до таких фактів досить серйозно.

Інопланетяни існують!
1. Страховка від викрадення інопланетянами

Більше 20 000 чоловік придбали страховки від викрадення інопланетянами. Існують страхові компанії, які готові платити по 1 долару на рік протягом наступного мільйона років тому, кого викрадуть інопланетяни. При бажанні, можна застрахувати себе від викрадення інопланетянами, позаземної вагітності, інопланетних гвалтівників і смерті, викликаної прибульцями.

2. Вогнеборці проти НЛО

Деяких пожежних у Сполучених Штатах навчають, як надати першу допомогу в разі аварії НЛО або вторгнення. Що ще більш цікаво, їх також навчають, як надати допомогу постраждалим інопланетянам.

3. Дивляться на Землю і бачать динозаврів

Якщо інопланетяни на відстані 65 мільйонів світлових років від Землі дивляться на Землю через телескоп, то вони бачать динозаврів. Правда, для цього знадобиться гігантський надпотужний телескоп.

4. Інопланетяни вже вступали в контакт з людьми

Едгар Мітчелл, шоста людина, що ступила на Місяць, стверджував, що “інопланетяни вступали в контакт з людьми кілька разів”. Астронавт-пілот місячного модуля також стверджував, що уряд все ще приховує правду від людей.

5. Математична ймовірність існування позаземного розумного життя

Існує 2% шанс, що інопланетне життя буде виявлене протягом найближчих 10 років. Математична ймовірність розумного існування життя на інших планетах була підрахована вченими з Університету Східної Англії.

6. Кірсан Ілюмжинов викрадений інопланетянами

Голова Міжнародної шахової федерації вважає, що шахи були винайдені інопланетянами. З Калмикії Кірсан Ілюмжинов стверджує, що він був викрадений інопланетянами, які були одягнені в жовті скафандри, в ночі 17 вересня 1997 року.

7. Посадочний майданчик для НЛО

З метою залучення туристів (а, можливо, і інопланетян) у місті Сент-Пол, Альберта був побудований перший в світі посадочний майданчик для НЛО. Він являє собою поміст з картою Канади, нанесеної на стіну. Під платформою лежать камені, причому кожен камінь взято з конкретної канадської провінції.

8. “Аполлон-11”

На третій день старту місії “Аполлон-11” її екіпаж повідомив про дивний літаючий об’єкт неподалік від корабля. Спочатку астронавти припускали, що це була ступінь ракети SIV-B. Але пізніше вони отримали звістку, що ця ступінь знаходилася від них на відстані 10 000 км. НАСА досі не може пояснити, що це був за об’єкт.

9. 17 129 найближчих зірок

Астрономи Маргарет Тернбулл і Джилл Тартер з Інституту Карнегі у Вашингтоні склали список з 17 129 найближчих зірок, біля яких повинні бути планети, придатні для високоорганізованого життя. Маргарет стверджує , що планеті має бути принаймні три мільярди років для того, щоб на ній еволюціонувала розумне життя.

10. Перша наукова спроба зв’язатися з інопланетними

Астроном Френк Дрейк зробив першу наукову спробу зв’язатися з інопланетними істотами в 1960 році. У своєму експерименті він використовував 25-метрову антену-тарілку, щоб піймати сигнали від двох прилеглих зірок, схожих на Сонце.

11. Єгипетські фрески

Деякі дослідники стверджують, що інопланетяни відвідували стародавніх єгиптян, розповідаючи їм про майбутніх нащадків. На ряді єгипетських фресок можна знайти зображення вертольотів, підводних човнів і реактивних літаків.

12. Інопланетне радіоперехоплення

З 1995 року Інститут SETI у Маунтін-В’ю, Каліфорнія працює над проектом по скануванню більше 1000 зірок на предмет виявлення інопланетних радіопереговорів. Вартість проекту – $ 5 млн в рік, а фінансується він з приватних джерел. Вони сподіваються, що гігантська антена Allen Telescope Array допоможе зловити сигнал до 2025 року.

13. Підземні сховища на Марсі

Найбільш ймовірні місця знаходження інопланетного життя в Сонячній системі: підземні сховища на Марсі, гарячі плями на супутнику Сатурна Енцеладі (чий південний полюс всіяний гейзерами), і супутники Юпітера Європа і Каллісто (чия крижана кірка може приховувати океани води). А вчений Девід Грінспун з Денверського музею природи і науки вважає, що інопланетяни теоретично можуть населяти і Венеру при її середній температурі в 454 градусів за Цельсієм.

14. Світлі круги в небі

Найбільш раннє спостереження НЛО датується 1450 роком до н. е. Єгиптяни помітили дивні світлі круги на небі.

15. Наполеон Бонапарт стверджував що його викрадали інопланетяни

Наполеон Бонапарт стверджував, що його викрадали інопланетяни. Він дійсно пропав на кілька днів у липні 1794 року, а пізніше розповідав, що його викрали дивні люди. У це важко повірити, але вчені виявили крихітні чужорідні предмети в кістках Наполеона і заявили, що це можуть бути мікрочіпи.

16. Гавкаючі прибульці

У 1957 році бразильський фермер Антоніо Віллаш-Боаш заявив, що він був викрадений прибульцями, що гавкали, які вкрили його тіло гелем, після чого спаровувалися з ним. Це була одна з перших історій про викрадення, які стали відомі широкій публіці. На момент викрадення Антоніо було 23 роки.

17. Сексуальні експерименти інопланетян

Під час Гарвардського дослідження, проведеного в 2003 році, 7 з 10 людей, які стверджували про їх викрадення, після введення в стан гіпнотичного трансу розповіли, що їх використовували для сексуальних експериментів інопланетні викрадачі. Сьюзан А. Кленсі видала в 2005 році книгу, в якій намагається пояснити з наукової точки зору, що змушує людей щиро вірити в викрадення.

18. Люди могли налякати прибульців

Вчені спробували описати людей інопланетянам у 1972 році: Карл Саган і Френк Дрейк зробили малюнок, що зображає оголених чоловіка і жінку. Малюнок був поміщений на борт космічного корабля Pioneer 10.

19. Авіабаза, зенітки, НЛО

24 лютого 1942 року на авіабазу Лос-Анджелеса надійшли сотні повідомлень про виявлене у повітрі НЛО. По НЛО неодноразово відкривався вогонь зеніток, але він залишився неушкодженим.

20. Марсіанський камінь в Антарктиді

Дослідники нещодавно виявили марсіанський камінь в Антарктиді, який містив скам’янілі сліди нанобактерій. На Марсі дійсно могла бути життя. На планеті було виявлено величезну кількість метану. При цьому, на Землі майже весь метан виробляється живими організмами.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button