Технології

Intel розробила нову технологію для безпечних платежів банківськими картками

Нова розробка Intel може істотно підвищити безпеку проведення транзакцій в фізичних магазинах з застосуванням пластикових карт або систем типу Apple Pay, що доповнюють картки. Технологія отримала назву Data Protection Technology for Transactions (технологія захисту даних при транзакціях).

Розробка являє собою програмно-апаратний комплекс на базі мікросхеми, який Intel буде поставляти виробникам платіжних POS-терміналів, банкоматів та комп’ютерів. Уже укладено угоду з NCR – провідним виробником платіжних терміналів, який буде впроваджувати DPTT в своїх системах.

foto_cikavosti_18.10.2014-04_resized

У загальних рисах технологія працює наступним чином. При виконанні транзакції з банківською карткою в терміналі створюється кілька рівнів безпеки. Спочатку POS-термінал шифрує дані, потім вони передаються по приватному тунелю спочатку в процесингову компанію, яка обробляє дані, і потім в банк, який авторизує транзакцію.

Читайте також: 95 процентів банкоматів світу знаходяться під загрозою злому

Кілька рівнів безпеки мінімізують ризик перехоплення даних, при цьому система Intel контролює кожну ланку в ланцюжку транзакцій від контакту карти з терміналом до авторизації платежу. Це не тільки підвищує безпеку, але і спрощує процес впровадження системи для ритейлерів. Основні процеси проходять в чіпі, що виключає стандартні програмні засоби злому типу підбору пароля. При цьому використовуються і потужні засоби шифрування, зокрема SSL, SHA-256, AES-256 і RSA.

«Це критично важлива технологія для тих ритейлерів, у яких багато магазинів і філій з міріадами різних пристроїв», – пояснює Ґреґ Бьюзік (Greg Buzek), президент дослідницької компанії IHL Group.

Натхнення: 3dnews.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button