Людина

Інтелект людини залежить від перенесених раніше інфекційних захворювань

На думку датських фахівців, інфекційні захворювання надають згубний вплив на інтелектуальні здібності людини.

e6c78e1293403f892e767ed5640e81eb

Такий висновок учені зробили після того, як ними було реалізовано комплекс лабораторних досліджень. Як заявили автори проектів, вірусні недуги сприяють розвитку запальних процесів, які негативно відбиваються на мозку чоловіків і жінок. Зокрема медики з університету Копенгагена припустили, що певні захворювання шкодять інтелекту хлопців і дівчат.

Читайте також: 

Таким чином, розумові здібності представниць слабкої статі і юнаків залежать від перенесених раніше інфекційних захворювань. Повідомляється, що результати клінічних досліджень опубліковані в науковому журналі під назвою PLOS ONE. За словами експертів, дане дослідження є одним з наймасштабніших. В ході реалізації проекту фахівці вивчали кореляцію між станом здоров’я шлунка, сечостатевої системи, а також шкіри та інтелекту респондентів.

З’ясувалося, що добровольці, які не менше 5 разів стикалися з вірусними недугами, мали менший рівень розумових здібностей, ніж інші учасники досвіду. Крім того, чим довші і важчі були хвороби, тим нижче виявлявся IQ.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button