Фото

15 способів використання прочитаної газети

Прочитані газети зараз нікому не потрібні. Раніше хоча б піонери ходили по квартирам з проханням знайти хоч кілограм макулатури. Тепер газети і журнали найчастіше викидаються. Пропонуємо згадати, що робили з ними ще 20-30 років тому, і з подивом виявимо, що багато порад актуальні дотепер.

Склянка для розсади

Якщо потрібно терміново розпікувати розсаду, а відповідних ємностей немає, можна зробити їх з підручних матеріалів. Наприклад, зі старих газет.

Обкладинка для книги

Не секрет, що багато радянських школярів, та й не тільки вони, обертали книги газетами, щоб продовжити їм життя. Правда, особливим шиком вважалися обкладинки з барвистих шпалер.

Сушарка для взуття

Двадцять років тому ніхто й не чув про сучасні електричні сушарки для мокрого взуття. Все було набагато прозаїчніше. В носок взуття запихувалися старі газети, які добре вбирають вологу. У міру потреби газети змінювалися.

Освіжувач для судків

Щоб прибрати запах з судна (по-сучасному — з ланч-боксу), потрібно просто застелити його газетою, закрити кришкою і залишити на ніч.

Очищувач для вікна

Неймовірно простий і ефективний спосіб зробити вікна ідеально чистими і блискучими. Після того як вікна помиті, їх насухо витирають газетою.

Наповнювач

Щоб взимку взуття не зморщилося і не втрачало форму, в його носок потрібно щільно набити газети. Якщо не хочеться, щоб на халяві з’явилися заломи, можна і їх наповнити газетами, щоб вони стояли вертикально. Цей спосіб підходить для будь-яких речей, наприклад сумок.

Скатертина

Хто ж не знає про чудесну скатертину-самобранку, на якій як за помахом чарівної палички раптом з’являється і закуска, і випивка.

Дно для квіткового горщика

Щоб з квіткового вазона не висипалася земля, потрібно просто застелити дно шматком старої газети.

Овощобаза

Щоб фрукти швидше зріли, теж знадобляться старі газети. Робота кропітка, адже доведеться в них загорнути кожен фрукт окремо.

Обгортковий папір

Якщо книгу можна обернути в газету, то чому б те ж саме не зробити з подарунком? Правда, крім газети, знадобляться ще стрічки та бантики.

Рамка для фотографій

З газети можна зробити приголомшливу рамку для фотографії. Для цього потрібно накрутити з неї смужки, згорнути їх у вигляді троянд та пофарбувати у будь який колір.

Клумба

Щоб розбити клумбу на газоні, восени потрібно скосити на ньому траву, розкласти газети в чотири шари, зверху засипати 10-сантиметровим шаром опалого листя та полити. Навесні місце буде готове для обробки.

Пакувальний папір

Всі крихкі речі можна упакувати в газети, щоб вони не розбилися, наприклад, при переїзді.

Вхідний килимок

Щоб під мокрим взуттям не утворювалися калюжі, варто підкласти під нього шар старих газет.

Освіжувач для холодильника

Якщо відділення для овочів і фруктів застелити газетою, то в ньому буде приємний запах і не буде вологи.

Натхнення: www.fresher.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button