Інтернет

Інтернет-провайдер у Львові – як вибрати?

Вибір Інтернет-провайдера – справа серйозна і відповідальна, оскільки сьогодні доступ до Інтернету потрібен і для роботи, і для організації дозвілля, і для покупок, і для здійснення банківських операцій. Найчастіше користувачі вибирають найбільш дешевий варіант – але він далеко не завжди виявляється найкращим. Потрібно враховувати кілька критеріїв, які будуть розглянуті нижче. До речі, якщо вас цікавлять розцінки, рекомендуємо звернути увагу на інтернет провайдери львів – тарифи описані докладно на сайті.

Інтернет-провайдер у Львові

Основні критерії вибору Інтернет-провайдера

Для того, щоб вибрати надійну компанію, недостатньо почитати відгуки на міських форумах, адже вони можуть бути суб’єктивними: завжди знайдуться всім незадоволені клієнти, не кажучи вже про те, що і конкуренти постараються очорнити репутацію.

Слід враховувати тільки об’єктивні критерії, до числа яких відносяться:

Співвідношення ціни та якості наданих послуг. Це означає, що потрібно самостійно визначити середню ринкову ціну, і якщо провайдер пропонує послуги за значно нижчою вартості, перевірити, що входить в пакет послуг. Проаналізувати ціни допоможе цей сайт https://o3.ua/citys/lviv/, де описані тарифи. Слід також пам’ятати, що абонентська плата – це головна стаття витрат, але не єдина, потрібно також враховувати вартість підключення.
Технологія доступу. Сьогодні провайдери можуть пропонувати різні варіанти. Але найбільш стабільним вважається доступ по виділеному кабелю.
Швидкість доступу. Зараз більшість провайдерів пропонують непогану швидкість доступу, але далеко не всі варіанти припускають включення потокового відео або онлайн-ігор, тому тут потрібно подумати, для яких саме цілей буде використовуватися інтернет – для роботи або розваг. Крім того, бажано поцікавитися не тільки швидкістю звантаження, але і швидкістю завантаження даних.
Наявність додаткових послуг – потрібно знати, що саме входить в пакет, а одночасно проаналізувати, наскільки користувачеві важливі такі послуги.

Тільки уважно розглянувши всі перераховані вище варіанти, можна робити вибір.

Технології доступу і можливість підключення додаткових послуг

Технології доступу варто розглянути докладніше, оскільки від них часто залежить і якість з’єднання, і вартість послуг. Як вже було зазначено, найстабільнішим варіантом вважаються кабельні широкосмугові послуги. В цьому випадку для підключення використовується телевізійний кабель. Не варто плутати їх з DSL-послугами, оскільки останні використовують телефонний кабель, і з’єднання виходить менш надійним, особливо якщо користувач знаходиться на великій відстані від офісу Інтернет-провайдера.

При підключенні кабельного широкосмугового Інтернету потрібно розуміти, що в цьому випадку пропускна здатність залежить від того, скільки ще користувачів по сусідству знаходиться онлайн. У багатоквартирних будинках часто швидкість падає, якщо багато людей одночасно дивляться відео.

Тому більш цікавим варіантом вважається оптоволоконне з’єднання. Правда, воно є далеко не у всіх регіонах.

Супутниковий Інтернет теж має свої переваги, але в основному для тих, хто живе за містом, оскільки в таких місцевостях зазвичай немає доступу ні до кабельного, ні до оптоволоконного підключення.

Що стосується додаткових послуг, то варто подумати, що з цього може знадобитися для усунення – якщо і не прямо зараз, то в майбутньому. Наприклад, хмарне сховище даних – це дуже зручно, і такий варіант вважається перспективним не тільки для корпоративних, але і для приватних користувачів. Ще одним важливим моментом є наявність цілодобової техпідтримки у провайдера (і реальну якість її роботи, відгуки в цьому випадку теж дуже корисно почитати). Розглянувши всі ці критерії, користувач зможе прийняти зважене рішення.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button