Інтернет

Навіщо інтернет від 100 Мбіт у звичайній квартирі

Ви помітили одну особливість? Технології стрімко розвиваються, а web-сторінки відкриваються так само, відео вантажиться з тією самою швидкістю, і файли завантажуються довго. Можливо слід змінити тариф або провайдера? Якщо вам потрібен інтернет в м. Мостиська, то дізнайтеся про умови та вартість підключення, а також підберіть найкращий тариф для ваших потреб.

Насправді швидкості змінюються, тільки це відбувається непомітно для нас. Контент стає важчим. Для нього потрібна вища продуктивність пристроїв, не кажучи вже про швидкість передачі даних.

Звичайної швидкості має вистачати на двох-трьох користувачів. Але якщо у вас велика сім’я, то велика ймовірність, що і 100 Мбіт буде вже мало.

Майбутнє ближче, ніж здається

Глядач стає більш вибагливим і вимагає високої якості зображення. Звичайні телеканали ми хочемо в HD, навіть якщо телевізор у нас працює фоном. Виробники контенту відповідають на попит і вже пропонують канали в 4K. А там і 8K не за горами.

Користувачів такого контенту поки що мало, але їхня кількість зростає, а разом із нею і вимоги середнього глядача. Провайдери модернізують мережі, процес це довгий, але деякі зміни можна побачити вже зараз. Наприклад, якщо ваш будинок розташований у підготовленій до підвищених навантажень ділянці мережі, то ви вже можете спробувати нову швидкість доступу.

Кому потрібні такі швидкості

Перші в цьому списку — творці важкого контенту. Одна фотографія у форматі Raw важить по 20-30 мегабайт. За сесію фотографи роблять сотні, а іноді й тисячі фото. Навіть якщо видаляти дві третини знятого матеріалу, то для зберігання решти знадобиться багато місця. Фахівці вибирають хмарні сховища. Тільки завантажити туди таку кількість даних — завдання не однієї години.

Високі швидкості однозначно потрібні блогерам, які знімають велику кількість відео. І мова зовсім не про ті канали, на яких раз на тиждень з’являється ролик довжиною 10 хвилин. На YouTube багато авторів, які щодня завантажують довгі відео з мінімальним монтажем.

Від 100 Мбіт/сек і вище стануть у пригоді тим, хто живе не один (тобто ділить інтернет з усією сім’єю), та водночас займається доволі вибагливими до швидкості справами, наприклад стримінгом на Twitch. Щоб не довелося знижувати якість мовлення, потрібен запас швидкості на випадок просідань. А вони в цьому випадку обов’язково будуть, коли тато вирішить пограти в танки, мама почне дивитися серіал у HD, а бабуся спробує зв’язатися з далекими родичами по скайпу. І все це в один чудовий вечір!

Резервне копіювання даних у хмару, завантаження важкого контенту, стрімінг якісного відео або збільшення кількості потоків завдань, що виконуються одночасно, — все це вимагає розширення каналу доступу в інтернет.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button