Інтернет

Експерти зробили прогноз щодо впровадження 5G на тлі статистики 2G, 3G і 4G

Експерти зробили власний прогноз щодо темпів впровадження мереж нового покоління 5G. Для цього вони вивчили статистику швидкості популяризації 2G, 3G і 4G в минулому і виділили кілька ключових тенденцій в даному питанні.

Фахівці порталу GSMArena впевнені, що не можна говорити про перспективи впровадження 5G, якщо не розглядати історію появи і закріплення на ринку мереж минулих поколінь. До 2002 року 2G протягом 8 років був абсолютним монополістом – 100% мобільних телефонів, використовували саме цю технологію. Перші 3G пристрої з’явилися вже в цьому році, але почали займати ринок з 2003-го. Тільки через 5 років мережа цього покоління стала масовим явищем і займала близько 70% всього ринку. Перші пристроїв з 4G з’явилися вже в 2010, але почали набирати популярність до наступного періоду. Тільки через чотири роки після виходу мережі цього покоління зайняли більшу частину ринку – трохи більш як 50%, а вже у 2015 цей показник перевищив 75%.

Спираючись на цю статистику, можна сказати, що мережі 5G почнуть повсюдно використовуватися не раніше 2023 року. При цьому фахівці не забули і про прискорення темпів технічного розвитку, тому припускають, що цього разу процес популяризації мереж нового покоління може зайняти всього 2-2,5 року.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button