Інтернет

Інтернет Starlink більше не безлімітний: Ілон Маск попередив усіх користувачів

Starlink скасовує свою політику необмеженого супутникового інтернету, оскільки швидкість завантаження продовжує падати.

Північноамериканські користувачі супутникового інтернету Starlink почали отримувати повідомлення про те, що дані, доступні для використання в рамках їх користувацьких пакетів, більше не є необмеженими. Мало того, що Starlink перемістив більш високі рівні швидкості завантаження з житлових масивів на бізнес-варіанти, але тепер він обмежує їх використання до 1 ТБ на місяць.

Починаючи з грудня 2022 року, передплатники супутникового інтернету Starlink, які використовують більше 1 ТБ даних на місяць, побачать зниження швидкості в пікові години з 7:00 до 23:00. Використання в не пікові години з 23: 00 до 7: 00 не враховується, тому це виглядає як спосіб змусити передплатників перенести свої важкі завантаження на ніч.

Відповідно до нової політики добросовісного використання Starlink, користувачі матимуть можливість відновити свій пріоритетний доступ за ціною 25 центів за кожен наступний гігабайт, інакше вони залишаться без пріоритету на базовому доступі до кінця місяця.

SpaceX Ілона Маска продовжує розширювати покриття Starlink в нових країнах і регіонах, постійно залучаючи нових комерційних клієнтів, оскільки компанія отримала зелене світло на надання супутникового інтернету на рухомих транспортних засобах. Ці нові клієнти починають впливати на швидкість завантаження Інтернету Starlink, яка впала до 54% у річному обчисленні у другому кварталі, тоді як середня швидкість у США впала приблизно до 60 Мбіт/с.

До великого напливу передплатників на веб-сайті Starlink був вказаний рівень швидкості 350 Мбіт/сек для житлового сектора, а тепер він відображається в більш дорогих бізнес-варіантах. Starlink каже, що стандартні клієнти з фіксованими інтернет-планами можуть розраховувати на швидкість від 20 до 100 Мбіт/сек, тоді як для бізнес-клієнтів реальні очікувані цифри подвоюються до 40-220 Мбіт/с.

Деякі користувачі припускають, що підтримувати дві підписки на супутниковий Інтернет Starlink тепер буде дешевше, ніж платити $0,25 за гігабайт після витрачання 1 ТБ.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button