Інтернет

Інтернет у Львові — обирай кращих!

Львів на сьогодні фактично є IT-столицею України з гарно розвиненою інформаційною інфраструктурою. Це надає користувачам можливість обирати постачальників послуг в умовах високої конкуренції між ними, що означає постійне підвищення якості їх послуг. Тому підключити якісний інтернет Львів можна за лічені години. Єдине, на що варто звертати уваги при цьому — репутація провайдера та якість його послуг.

Львів інтернет

Провайдери інтернету Львів: критерії вибору

Перед тим, як обрати для себе компанію для підключення до всесвітньої мережі, варто звернути увагу на кілька критеріїв, що допоможуть вірно оцінити якість її послуг:

  • швидкість передачі даних та наявність лімітів в пакетах послуг;
  • customer service компанії;
  • можливість підключення додаткових послуг.

Для аналізу деяких критеріїв (швидкість мережі, клієнтський сервіс) можна користуватись спеціалізованими рейтингами. І оцінивши всі параметри в комплексі можна отримати реальну оцінку якості послуг компанії.

Customer service: оцінюємо клієнтоорієнтованість провайдера

Одна з головних ознак якісної компанії — створення нею комфортних умов клієнтам для використання своїх послуг. Якщо оцінювати провайдерів Львів інтернет, то мова йде про юзабіліті сайту (зручність його використання), кількість каналів зв’язку, функціональність особистого кабінету, швидкість вирішення проблем та якість роботи контакт центру. Сукупність цих критеріїв і дає можливість оцінити customer service компанії, послугами якої ви плануєте користуватись. Одним з провайдерів, якому вдалось якісно реалізувати всі складові клієнтського сервісу, є Фрінет. Сайт o3.ua та служба підтримки компанії неодноразово були відзначені галузевими експертами.

Швидкість мережі

Якість контенту у всесвітній мережі постійно зростає, що вимагає від користувачів нормальної швидкості передачі даних. Тому перед тим, як підключити інтернет, вам необхідно визначитись з мінімально необхідним для вас показником цього параметра.інтернет Львів

 

У якісних провайдерів завжди є декілька варіантів пакетів послуг, які здатні задовольнити різні потреби користувачів. Наприклад, компанія Фрінет пропонує три типи пакетів:

  1. Free 50. Швидкість до 50 Мбіт/с, якої достатньо для невибагливих абонентів;
  2. Free 100. Швидкість до 100 Мбіт/с. Такий показник на сьогодні є свого роду стандартом, здатним забезпечити нормальне задоволення всіх потреб клієнта;
  3. F-1. Швидкість до 1 Гбіт/с. Цей пакет необхідний абонентам, що працюють з великими файлами і потребують високої швидкості роботи мережі.

З усіма умовами пакетів можна ознайомитись за цим посиланням.

Додаткові послуги

Крім доступу до всесвітньої мережі ми часто користуємось додатковими послугами, які ще кілька років тому доводилось купувати у різних компаній. Сьогодні ж клієнтоорієнтовані провайдери пропонують абонентам не тільки можливість підключити інтернет, а і купити ряд додаткових послуг.

Один з лідерів ринку, компанія o3.ua, пропонує клієнтам веб-камеру для офісу і дому, інтерактивне телебачення, поштову адресу на сервері провайдера, SMS-інформування та інші послуги.

Підключитись до всесвітньої мережі сьогодні дуже просто. Просто обирайте найкращого провайдера і користуйтесь сучасними технологіями!

Кнопка «Наверх»