Інтернет

Кожен четвертий інтернет-користувач України – це Digital мама

Поняття «інтернет-користувач» охоплює безліч споживчих груп зі своїми особливостями і перевагами. Одна з таких груп, яка активно «живе» онлайн, – це мами з маленькими дітьми у віці до 6 років, повідомляють http://www.imena.ua/.

Компанія New Strategies Group спільно з дослідницькою компанією Opinion провели перше в Україні дослідження мам в Інтернет. Було встановлено, що Digital-мама – це кожен четвертий користувач інтернету в Україні. І сьогодні в нашій країні проживає 3.1 мільйона таких мам.

Типова digital-мама – це жінка у віці 22-29 років з вищою освітою і середнім доходом, яка перебуває у декретній відпустці і виховує одну дитину віком до 6 років. Вони використовують інтернет для вирішення питань, пов’язаних з вихованням дітей і часто з роботою, проводячи в ньому близько 4,2 годин щодня. Хоча є молоді мами які продовжують навчання, і ресурс http://referat.kiev.ua/ може полегшити їм навчальний процес.

Digital-мами – це динамічний сегмент, який більш активно (навіть у порівнянні з іншими інтернет-користувачами України, не кажучи вже про все населення країни) використовує Діджітал-пристрої, прагнучи бути на зв’язку з навколишнім світом. Так 32% мам використовують мобільні пристрої для виходу в інтернет, перевірки пошти або спілкування в соціальних мережах.

Споживання медіа-каналів, в більшості випадків, стає комбінованим, однак, єдиним медіа-каналом, який після народження дитини використовується більшістю digital-мам найбільш активно, залишається інтернет.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button