Технології

Інженери NASA оснастили марсохід Mars-2020 колесами з шипами

Інженери NASA продовжують роботу по збірці марсохода Mars-2020. Нещодавно фахівці космічного відомства встановили на апарат 6 алюмінієвих коліс з шипами, передні і задні з них мають стернові двигуни, що дозволяють розвертатися на 360 градусів.

NASA продовжує підготовку марсохода Mars-2020 до польоту на Червону планету. Якщо випробування пройдуть вдало, то апарат відправиться на Марс вже в липні 2020 року. Зараз інженери збирають тестовий варіант марсохода, тому багато його деталей в майбутньому будуть замінені на остаточні і вже з ними пристрій полетить вивчати поверхню Червоної планети.

Нещодавно фахівці NASA встановили на нього алюмінієві колеса з 48 шипами. Всього їх 6 штук, по 3 з кожної сторони. Передні і задні мають індивідуальні стернові двигуни, які дають можливість ефективно управляти марсоходом. Подібна підвіска дозволяє йому розвертатися на 360 градусів фактично на одному місці. Така система не тільки дає можливість пристрою ефективно пересуватися по піщаній і кам’янистій поверхні, але і робить його дуже стійким. Він в змозі продовжувати рух на поверхні з нахилом до 45 градусів у будь-яку зі сторін.

У найближчі тижні NASA приступить до установки на марсохід Mars-2020 роботизованого маніпулятора, камери на щоглі, а також додаткових двигунів і компонентів, що дозволяють пристрою вивчати ґрунт Марса.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button