Людина

Вчені: Кожна третя жінка йде на побачення заради безкоштовної вечері

Вчені провели наукове дослідження, за підсумками якого заявили, що кожна третя дівчина погоджується піти на побачення з чоловіком не через романтичні почуття, а виключно заради безкоштовної вечері. Результати наукової роботи представлені на сторінках журналу SPPS.

Дослідження було проведене фахівцями Університету міста Азуза в США. Як пояснили вчені, провести дослідження їх спонукали повідомлення на цю тему в новинах. Учасниками експерименту стали 800 представниць слабкої половини. Вони заповнили запитальники, після чого фахівці склали психологічний портрет. Виявилося, що з усіх добровольців погоджується на побачення заради безкоштовної вечері четверта частина учасниць. Вчені вирішили розширити експеримент, проте прибрати з нього дам нетрадиційної сексуальної орієнтації. В цей раз частка любительок безкоштовної їжі досягла позначки в 33%. Згідно з висновками соціологів, настільки ощадлива поведінка частіше спостерігається у жінок, які схильні до психопатії, нарцисизму і макіавеллізму, а також у жінок, які дотримуються традиційних поглядів на відносини між слабкою і сильною статтю.

Вчені вважають, що таким чином роблять не тільки представниці прекрасної половини, але і чоловіки. Однак їх поведінка до цього часу ніхто з фахівців не оцінював. Соціологи мають намір продовжити експеримент.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button