Ґаджети

iPhone 7 в чотирьох кольорах позує на живих фото

У Мережі з’явилися фотографії, як стверджується, корпусів ще неанонсованого офіційно смартфона iPhone 7. Знімки нібито зроблені у виробничій лінії, у зв’язку з чим можна припустити, що масове виробництво Apple-смартфонів нового покоління вже почалося.

iPhone-7-four-colors-1

Кадри були надіслані італійському сайту MaCityNet інформатором, який повідомив, що виробництво комплектуючих iPhone 7 почалося в повній мірі. Це підтверджують повідомлення, що з’явилися до цього в липні, про початок складання нових телефонів.

Як і очікувалося, дизайн на вигляд багато в чому ідентичний нинішнім моделям iPhone 6 і iPhone 6s з поліпшеною камерою, хоча джерело не змогло отримати інформацію про її розрішення. Також відсутні докази відсутності в новому апараті 3,5-мм роз’єму для навушників, який, за чутками, замінить Lightning-інтерфейс.

iPhone-7-four-colors-2

Найцікавіше у фотографії – наявність усіх чотирьох колірних забарвлень, в яких вийде iPhone 7. Мова йде про «класичні кольори – сріблястий, золотистий, «сірий космос» і «рожеве золото». Раніше в мережі повідомлялося, що версію Space Gray замінить більш темний, майже чорний варіант Space Black, однак на фото йому місця не знайшлося.

iPhone 7 приписують енергоефективний процесор Apple A10, від 32 до 256 ГБ вбудованої пам’яті, покращений захист від вологи. У старшої моделі iPhone 7 Plus також очікується 3 ГБ оперативної пам’яті і подвійна камера.

Apple покаже iPhone наступного покоління на початку осені.

Натхнення: www.macdigger.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button