Технології

Маск показав, що бачить пасажир Hyperloop на швидкості 324 км/год

Глава автовиробника Tesla, а за сумісництвом — засновник компанії Hyperloop, опублікував відеоролик з тестування «поїзда майбутнього». Це лише 25% від швидкісних планів компанії. Відео Ілон Маск виклав в Instagram.

Приблизно таку картинку будуть бачити пасажири «поїзда майбутнього», амбітного проекту Hyperloop. Під час тестування поїзда у вакуумній трубі, прототип вдалося розвинути швидкість на рівні 324 км/год.

Для досягнення такої швидкості Hyperloop знадобився відрізок шляху в 1,3 кілометра. Зрозуміло, що будь-яка людина без винятку від побаченого може втратити свідомість — занадто часте миготіння ламп вкрай негативно впливає на психіку.

Втім, Маск зазначив, що «ефект стробоскопа» притаманний виключно через те, що це тестовий тунель. Готова версія Hyperloop не буде обладнуватися підсвічуванням, а пасажири не будуть зазнавати серйозних перевантажень під час набору швидкості.

У планах Hyperloop взяття планки швидкості 1125 км/год. В такому випадку дорога від Лос-Анджелеса до Манхеттена буде займати всього 4 години. Між пунктами 4 500 кілометрів.

Натхнення: www.macdigger.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть