Ґаджети

Який вплив на Apple здійснить новий iPhone?

Буквально декілька тижнів залишається до презентації нового iPhone, і аналітики за традицією почали висловлювати свої очікування, а саме — як вихід даного пристрою вплине на продажі смартфонів Apple в цілому. На цей раз експерти не змогли зійтися в думках.

Так, аналітична компанія IDC вважає, що зростання продажів iPhone в 2018 році складе близько 9 %, і все завдяки зовсім новому пристрою, який буде представлено у вересні. Консенсус-прогноз від декількох провідних експертів з Уолл Стріт склав 13 %, а Morgan Stanley виявилися найбільш оптимістичними: на їхню думку, продажі iPhone зростуть майже на чверть.

За словами самих аналітиків, низький прогноз пов’язаний з не самими успішними результатами Apple в Китаї. Інші ж упевнені, що невдачі в Піднебесній не зможуть робити сильного впливу на продажі iPhone, оскільки покупці будуть перебувати в ейфорії від новинки. Якщо новий iPhone дійсно виявиться таким, яким ми думаємо, потенційні покупці девайс точно оцінять. Правда, тут багато зав’язано на ціні.

Презентація нового iPhone відбудеться в середині вересня. Не виключено, що в якості місця проведення заходу буде обраний «Театр Стіва Джобса» в новому кампусі Apple Park.

Натхнення: appleinsider.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button