Технології

У Британії дрони будуть доставляти товари з аптек

Більше не доведеться переживати почуття сорому, приходячи в аптеку за презервативами або віагрою. Британська фармацевтична компанія MedExpress збирається доставляти їх пацієнтам прямо додому з допомогою дронів, пише The Telegraph.

MedExpress вже робить доставку окремих видів ліків (переважно контрацептивів) дроном. Випробування проходили в місті Бродстерс, графство Кент, в контрольованих умовах. Тепер MedExpress веде переговори з Генеральною фармацевтичною радою Великобританії, щоб поширити послугу доставки на всі аптеки країни і будь-які ліки.

У Британії жінки і дівчатка-підлітки, які купують протизаплідні таблетки, змушені миритися з моралями аптекарів і нав’язаними консультаціями щодо безпечного статевого життя. У результаті, деякі з них взагалі відмовлялися від покупки препарату. Доставка ліків вирішує цю проблему, а дрони роблять її швидкою. Дуейн Д’суза, керуючий директор MedExpress, також зазначив, що доставка буде особливо привабливою для людей, які живуть у віддалених районах, які часто не можуть потрапити в аптеку.

«Зростання штучного інтелекту, поряд з автономною доставкою та іншими складними технологіями, надає широкі можливості для таких підприємств, як MedExpress, для випробування низки зручних варіантів обслуговування клієнтів. Віагра буде доставлятися непомітно, а в чеках та банківських виписках буде видалена деталізація покупки», — розповів Д’суза.

Ізраїльська компанія Flytrex запустила комерційний сервіс доставки дрона в столиці Ісландії. Це дозволяє тим, хто замовив таку послугу онлайн-ритейлер економити до 60% вартості доставки. Доставкою дрона також активно займається Amazon.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button