Наука

Історики назвали головні біблійні відкриття 2018 року

Історики назвали головні біблійні відкриття 2018 року, які потрясли світ. Інформацією поділилося зарубіжне видання Express.

Историки назвали главные библейские открытия 2018 года, которые потрясли мир

За словами вчених, попри те, що знаходяться люди, які вважають, що написане в Біблії вигадкою, не можна заперечувати той величезний вплив, який вона чинить на суспільство. Професор Джоан Тейлор з Королівського коледжу Лондона вважає, що відсутність подробиць про появу Ісуса в Євангелії говорить про багато що. Насправді, єдина згадка про зовнішність Христа міститься в книзі Ісаї:

«Він не мав краси або величі, щоб залучити нас до себе, нічого в його зовнішності, що ми повинні бажати його»
. Експерт запевняє, що раз він постійно піддавався впливу пекучого сонця Близького Сходу, то повинен був бути засмаглим. Фахівці прийшли до висновку, що Ісус мав темно-коричневе волосся, карі очі, світло-коричневу шкіру.

Деяким підтвердженням вищесказаного є знайдений в Ізраїлі твір мистецтва, що зображує Ісуса Христа. Імовірно, фреска була написана в ранній візантійський період, в VI столітті. На представленому фото можна побачити, що центральна особистість у християнстві представлена з кучерявими волоссям та довгим тонким носом.

Историки назвали главные библейские открытия 2018 года, которые потрясли мир
Археологи, що проводили розкопки в Єрусалимі, були впевнені, що знайшли ворота в місто Зер – місце, згадане в Новому Завіті, де Ісус Христос нагодував тисячі людей лише п’ятьма буханками хліба і двома рибами. Команда з 20 експертів зазначила, що вони знайшли ряд цегельних робіт, які, на їх думку, є воротами і датуються першим Храмовим періодом 1000 до н.е. до 586 р. до н. е.

Историки назвали главные библейские открытия 2018 года, которые потрясли мир
В Біблії Содом і Гоморра були знищені Богом, тому що жителі жили гріховним життям. Однак у листопаді цього року вчені оголосили про відкриття біблійних місць, пропонуючи наукове пояснення того, чому ці місця були знищені. Археологи заявили, що міста були розташовані на північно-східній околиці Мертвого моря. Незвично те, що на цих ділянках виявлені дивні мінерали, які, найімовірніше, є результатом вибуху астероїда.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button