Різні цікавинки

Огляд юридичної сервісу «Планета Права»

foto_cikavosti_08.08.2014-01Якісна консультація юриста це те, що вкрай необхідно кожній людині в кризовій ситуації. Адже при виникненні будь-якого конфлікту, потрібно знати, як правильно себе вести, щоб не потрапити під свавілля влади. Наша країна динамічно змінюється і ринок з кожним днем намагається все більше враховувати вимоги споживачів. Такою собі відповіддю для людей, втомлених від корупції та неякісних юридичних послуг, став сервіс «Планета Права». Тут завжди доступна якісна онлайн консультація юриста в будь-який час доби.

Система працює вкрай просто. Ви самі складаєте замовлення і призначаєте плату за послуги. Мало того, відповіді отримують навіть «нульові» замовлення. Вся справа в системі рейтингів. Завдяки їм юридична консультація виходить на зовсім новий рівень якості надаваних послуг.

Кожен адвокат на сайті має індивідуальний рейтинг, який формується в залежності від його кваліфікації, кількості виконаних замовлень, виставлених оцінок. Причому оцінювати фахівця можуть не тільки відвідувачі ресурсу, а й самі юристи. Тому в багатьох випадках безкоштовна консультація юриста це можливість підвищити свою репутацію на порталі, подробнее тут.

Окремої уваги заслуговують можливості, які відкриваються для кожного користувача, наприклад, анонімна консультація. Тепер, якщо людина бажає залишитися інкогніто, зникає навіть найменший ризик бути виявленим. Адже, незважаючи на закони і юридичну етику, відвідування контори залишає помітний слід, який досить просто відшукати при належному бажанні. Тому делікатні юридичні питання краще обговорювати в режимі онлайн, окрім того, ви не витрачаєте час на очікування в чергах і стояння в пробках. Юристи також отримують значимий виграш від співпраці з порталом. По-перше, це підвищує їх репутацію, по-друге, дає можливість додаткового заробітку на консультаціях.

Окремої уваги заслуговує база юристів. Зручна навігація дозволяє вибрати кращого фахівця в вашому місті. Також є сортування по ряду параметрів:

— кількістю виконаних замовлень,
— рейтингу,
— кількістю відгуків та виконаних завдань.

Завдяки просунутій навігації юридична допомога стала набагато доступнішою. Якщо ж ви точно знаєте, з якої сфери права вам потрібен юрист, досить вказати свій вибір на відповідному віконці і система зробить вибірку фахівців, що працюють в даній галузі. Підводячи підсумки, хочеться сказати, що консультація адвоката завдяки проекту «Планета Права» стала набагато доступнішою в плані ціни та сервісу. Та й часу йде на порядок менше, ніж на прийомі в реальній конторі.

Кнопка «Наверх»
Закрыть