Здоров'я

Ожиріння в підлітковому віці впливає на зарплату в майбутньому

Дослідники з’ясували, що ті, хто страждає від надмірної ваги в тінейджерські роки, в майбутньому отримують дохід в середньому на 18% менше, ніж інші.

Поки число людей, схильних до епідемії ожиріння стрімко збільшується, вчені продовжують проводити дослідження в цій області.

Все більше і більше результатів наукових пошуків вказують на те, що в цілому працівники зі збільшеною масою тіла відчувають дискримінацію на робочому місці і отримують меншу заробітну плату, ніж люди з нормальною вагою.

foto_cikavosti_24.09.2014-014_resized Згідно з новим дослідженням, чоловіки, схильні ожирінню в юнацькі роки, заробляють на 18% менше, ніж їх однолітки з нормальною вагою в минулому. Отримані результати наведені в статті в журналі Demography.

Виявити цю тенденцію вченим вдалося після аналізу даних 145193 шведів, що проходили обов’язкову військову службу в період з 1984 по 1997 роки. Зокрема, ті, у кого з них в підлітковому віці були проблеми із зайвою вагою, зараз заробляють менше. Дослідники також виявили подібну тенденцію серед тінейджерів із США і Великобританії.

Читайте також: Популярний засіб від ожиріння призводить до смертельного результату

В одному з попередніх досліджень було встановлено, що жінки із зайвою вагою менш успішні на ринку праці. Тепер ця закономірність виявлена ??і у протилежної статі. Відзначається, що критичним показником в обох випадках є ожиріння саме в підлітковому віці.

На думку вчених, є кілька обставин, які відповідальні за формування подібної тенденції серед людей, схильних до ожиріння в минулому. Серед них наводиться припущення про те, що підлітки зі збільшеною масою тіла мають проблеми з самооцінкою і дискримінуються з боку однолітків та вчителів. Це, в свою чергу, впливає на їх успішність і мотивацію в навчанні.

За даними центру з контролю і профілактики захворювань США (CDC), ожиріння серед дітей в Америці збільшилася вдвічі за останні 30 років, серед підлітків – вчетверо.

Дослідники відзначають, що продовжуватимуть працювати в цьому руслі, щоб отримати більш обґрунтовані дані щодо впливу ожиріння в юнацькому віці на зарплату в майбутньому.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button