Всесвіт

Нова гіпотеза позаземного походження людства

Американський еколог Елліс Сільвер, у своїй новій книзі стверджує, що планета Земля не є прабатьківщиною людства. На його думку, люди з’явилися на Землі десятки тисяч років тому не по своїй волі. Перші «поселенці», за припущенням вченого, відбували покарання за своє насильство по відношенню до інших позаземних цивілізацій, іншими словами наша планета спочатку була величезною тюрмою.

На доказ своєї теорії Елліс Сільвер вказує на ряд фізіологічних особливостей людського організму, які відрізняються від «корінних» мешканців землі – тварин. Тим самим він підводить читачів до того, що люди еволюціонували не разом з іншими видами життя на землі, а паралельно їм і всупереч.

_vM_KhVMGYc_resized

Так, на прикладі людей, які страждають хворобами спини та опорно-рухового апарату, автор книги приходить до висновку, що людство зароджувалося і розвивалося в умовах з більш низькою гравітацією, ніж на Землі.

Читайте також: Вчені: інопланетяни спостерігають за нами

Також, незважаючи на те, що людство в цілому вважає себе найбільш розвиненим видом на планеті, воно є найбільш непристосованим до довкілля організмом. Про це говорять високі показники хронічних захворювань і багато іншого.

У людських немовлят настільки великі голови, що часто при пологах вмирають матері і самі новонароджені. Воістину, людські пологи найнебезпечніші і хворобливі з усіх способів появи на світ у мешканців Землі.

Непереносимість тривалого випромінювання сонця і як наслідок, сонячні опіки, говорять про те, що швидше за все, рідна планета людей була дещо далі від сонця. Адже ніякий інший вид на цій планеті не має таких проблем. Навіть ящірки можуть щодня ніжитися на сонці без жодних наслідків для їхнього організму. Окрім того, дослідження вчених в області режиму сну і життєдіяльності людини стверджують, що згідно з нашим біологічним годинником, оптимальною для нас є доба, що триває 25 годин.

З усього цього д-р Сільвер робить припущення, що сучасне людство, як і її бічні гілки і предки, неандертальці і «людина прямоходяча», були отримані в результаті схрещування з позаземними расами і доставлені ними на Землю 60-200 тисяч років тому по етичним міркуванням. В якості адреси інопланетян він називає зірку Альфа Центавра, яка знаходиться від нас на відстані в 4,37 світлових років.

Читайте також: Інопланетяни: людство дике та неосвічене

«Моя теза припускає, що людство не еволюціонувало з конкретного земного мікроорганізму, воно зародилося в іншому місці і було доставлено на Землю, вже як всебічно розвинений і розумний вигляд життя!» – Каже він.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button