Інтернет

IT-курси від компанії Lemon Scool: обери свою професію майбутнього

Сьогодні працівники сфери ІТ асоціюються з затребуваністю на ринку праці, успішністю та високими заробітками. І це дійсно так. Програмування, та все пов’язане з ним, вважається перспективною професією майбутнього. Саме тому Lemon Scool пропонує пройти іт курси онлайн для новачків та досвідчених користувачів, щоб підвищити кваліфікацію. 

Особливості навчання у школі Lemon Scool

Компанія Lemon Scool розробила декілька курсів різного спрямування у ІТ-галузі. Кожен охочий може знайти спеціальність за інтересами та здібностями. Відмінність навчання у «Лемон Скул» від інших курсів у тому, що студенти навчаються у практикуючих спеціалістів, які стикаються зі складними завданнями на практиці та шукають рішення для їхнього вирішення. 

Інтенсивні курси теорії в поєднанні з практичною частиною, курування досвідчених спеціалістів, цікаві завдання дозволяють взяти від навчання максимум та стати затребуваним спеціалістом. Компанія дає рекомендації своїм студентам. Оскільки роботодавці знають при високий рівень кваліфікації випускників Lemon Scool, тому пропонують їм цікаві вакансії. 

Які курси пропонує онлайн школа

Онлайн школа Lemon Scool пропонує чотири основні напрямки навчання: розробка, дизайн, керування, маркетинг. У кожному напрямку діють різні курси. Школа часто вносить нові навчальні програми для вивчення ІТ. Сьогодні охочі опанувати нову професію мають можливість записатися на курси.

  • Photoshop та Illustrator. Програма розрахована на творчих та креативних людей, які готові виконувати багато практичної роботи. Навчання дозволить опанувати професію графічного дизайнера. 
  • Курс Тестування (QA) готує фахівців, які будуть виявляти помилки на всіх етапах розробки, проводити контроль якості під час створення різних ІТ-продуктів. 
  • Курси маркетингу та інтернет-реклами. Курс розроблений на основі практичного досвіду провідних фахівців у галузі. На студентів чекає багато цікавих практичних завдань. 
  • PM+BA: проектний менеджмент та бізнес аналіз. На навчанні вдасться вивчити основні методології та інструменти для ведення проектів (включно Agile, Scrum, Kanban). 
  • Курс SMM. Без успіху у соціальних мережах неможливо говорити про високі досягнення бізнесу. Студенти навчаться використовувати всі можливості соціальних мереж для просування брендів. 

Повний список курсів розміщений на сайті, включно з детальною інформацією про теми уроків, даними викладачів. 

Чи продуктивне онлайн навчання

У більшості споживачів навчальний процес асоціюється з аудиторією, дошкою та викладачем. Проте сучасні технологічні можливості дозволяють записатися на курси онлайн. Навчатися можна з будь-якої точки світу. Багато хто хвилюється про втрату мотивації при дистанційному процесі опанування нової професії.

Стимул відвідувати всі занятті та виконувати домашні завдання дають кваліфіковані викладачі, які мають досвід мотивації студенів. Цікаві та в міру складні завдання, група однодумців, реальні результати спонукатимуть виконувати поставлені задачі. 

Заняття проходять у вигляді вебінарів: студенти спілкуються з викладачем в живу, мають можливість поставити запитання. До кожного уроку підібрані теоретичні матеріали, домашні завдання, презентації тощо. Допомога куратора сприятиме простому опануванню складного матеріалу. 

Як записатися на навчання у Lemon Scool

Навчання у Lemon Scool розраховане не новачків та спеціалістів з досвідом. Щоб вибрати підходящий курс, потрібно вивчити пропозиції школи. На сайті представлені контакти менеджерів, які допоможуть з вибором напрямку навчання (консультація безкоштовна). Записатися на курс можна на сайті компанії, заповнивши коротку форму, чи за контактними номерами телефонів. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button