Технології

Італійці зробили біометричну майку

Розробка двох італійських компаній адресована автоперегонщикам топового рівня.

OMP Racing

Виробник гоночної екіпіровки OMP Racing і компанія Marelli, що випускає електроніку, анонсували нову розробку — «розумну» майку VISM (Vital Signs Monitor), здатну контролювати стан здоров’я людини.

OMP Racing

Новинка являє собою стандартний верх комплекту вогнетривкої нижньої білизни для автоперегонщиків, але з інтегрованими в майку електронними компонентами Sensitex. У набір входять датчики, які дозволяють у реальному часі знімати електрокардіограму і контролювати рухи грудної клітки, відстежуючи крім серцевого ритму і частоту дихання.

Автори проєкту заявляють, що дані про стан здоров’я людини можна збирати на вбудований в автомобіль носій за допомогою Bluetooth, або в онлайн-режимі передавати команді та медичним службам у разі аварії.

OMP Racing

Параметри, що фіксуються, дозволяють відслідковувати стрес і втому пілота, а під час інциденту медики ще до прибуття до місця зіткнення зможуть проаналізувати стан перегонщика і важкість його стану. Крім того, в OMP Racing і Marelli вважають, що їх розробка знайде своє застосування в тренуваннях автоперегонщиків.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button