Різне

Календар жіночого здоров’я

zinoce-zdoroviaЯкщо у вас поганий настрій, подумайте, може вся справа в тому, що сьогодні просто не “ваш” день тижня? Таке припущення здається смішним. Однак європейські дослідники вважають, що самопочуття представниць прекрасної статі багато в чому залежить від календаря.

Співробітники британської косметичної фірми St. Tropez опитали більше 2 тисяч співвітчизниць, щоб зрозуміти, як змінюється їх настрій протягом тижня. Як виявилося, більшість учасниць дослідження заявили, що в понеділок найчастіше відчувають себе пристаркуватими. Це не дивно, вважають косметологи: якщо на вихідних ви вживали алкоголь і веселилися, то недолік сну в поєднанні з присутніми токсинами не найсприятливішим чином відіб’ється на вашому самопочутті та настрої.

Дослідники підкреслюють, що на сон необхідно відводити не менше 7-8 годин, а шкідливі речовини, що містяться в спиртних напоях, можуть залишатися в вашому організмі до трьох діб. Тим не менш, з об’єктивної точки зору, найбільш шкідливим для жіночого здоров’я днем вважається середа. Переживши вихідні і ввібравши достатньо стресу на роботі, до 15-16 години середини тижня представниці прекрасної статі «збирають» на своєму обличчі найбільше число зморшок.

Кожна десята учасниця опитування підтвердила, що середа є для неї найбільш напруженим днем. У більшості до другої половини дня працездатність різко знижується. Часто для підняття собі настрою жінки з’їдають солодке, що також негативно позначається на їхній шкірі. Інші допомагають собі не впасти духом за допомогою сексу. Більшість віддає перевагу для цього заняття вечір четверга.

Так який же день тижня найкращий? Ним виявилася п’ятниця – близько 60% опитаних відчувають себе краще всього в кінці робочого тижня. Жіночий організм отримує подвійну дозу ендорфінів – від попередньої бурхливої ночі і передчуття вихідних.

Натхнення: www.vesti.ru

Інформація зі сайту: http://cikavosti.com

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button