Земля

Каліфорнії напророкували Апокаліпсис

У США мексиканські і американські геологи передбачили Армагеддон, а саме небезпечні руйнівні землетруси в Південній Каліфорнії. Висновки були зроблені на підставі досліджень, проведених геологічними службами.

7eff2d160b2926d80d132cbad5abee4d
Вчені припускають, що в Каліфорнії підземні поштовхи можуть призвести до розломів і поширюватися за принципом «доміно». В останні дні ймовірність природного катаклізми зросла на 7%, а прогнозована магнітуда землетрусу становить 7%.

Поштовхи, що виникають в зонах розломів, можуть спровокувати ланцюгову реакцію, в результаті чого землетруси можуть поширюватися на значні території. Особливу небезпеку представляє розлом Сан-Андреас, руйнування в якому можуть стати справжнім Армагедоном для регіону.

Раніше повідомлялося про те, що існує небезпека виверження Єллоустонського вулкана, який виділяє в день приблизно 45 тонн діоксиду вуглецю. Справа в тому, що резервуар магми, який був відкритий 3 роки тому, мав об’єм близько 10 тисяч кубічних кілометрів, тому він не міг стати джерелом таких сильних викидів.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button