Технології

Каліфорнійська компанія розробила інноваційну зарядку ґаджетів на відстані

Компанія Energous, Сан-Хосе, штат Каліфорнія, є першою фірмою, що отримала федеральний дозвіл на бездротову систему зарядки, призначену для живлення відразу декількох пристроїв з відстані до 1 метра, говориться в повідомленні компанії.

Комісія зі зв’язку США вже розглянула питання про сертифікацію інноваційного «WattUp Mid Field» передавача компанії, яка використовує радіочастотну енергію для передачі потужності від передавача на безліч типів пристроїв, повідомляє Energous.

«Сертифікація нашої зарядки ознаменувала нову епоху в розвитку побутової електроніки і відкриває шлях для майбутньої бездротової зарядки всюди практично для будь-якого невеликого електронного пристрою, включаючи смартфони, планшети, фітнес-трекери, смарт-годинники, навушники, бездротові клавіатури і миші, розумні динаміки та багато іншого» — написано в прес-релізі компанії.

Energous «відрізняється від технології « резонансної індукції »за бездротовою системою зарядки Pi і забезпечує більш широкий діапазон на відміну від вже відомих зарядних пристроїв, яким потрібен контакт з ґаджетом. Між тим пристрої, що підлягають зарядці, повинні бути обладнані спеціальним приймачем.

WattUp ще не готовий до продажу, але Energous продемонструє систему на виставці Consumer Electronics Show в Лас-Вегасі в січні.

Кнопка «Наверх»