Технології

Канадці показали інтелектуальний штурмовий автомат

Агентство оборонних досліджень і розробок Канади (Defence Research and Development Canada, DRDC) показало прототип штурмового автомата, який поєднує в собі вогневу міць і розумну електроніку з підключенням до мережі управління. Нова зброя розробляється спільно з канадським підрозділом американської приватної компанії Colt з 2009 року. Автомат складається з двох модулів – легкого стрілецького модуля і гранатомета або, як варіант, дробовика. Зброя створювалося відповідно до стандартів військового блоку НАТО.

13-02-15-foto-600x337-1

Новий канадський автомат також передбачає використання електронно-оптичних прицілів і датчиків положення цілі, які дозволяють передавати або отримувати інформацію про цілі. В якості додаткового модуля може використовуватися 40-міліметровий гранатомет або дробовик 12-го калібру, йдеться в повідомленні United Press International.

Магазин розташовується ззаду спускової скоби, а не спереду, як у більшості автоматів. Це дозволило вкоротити автомат і знизити його вагу без втрати ефективності.

Читайте також: Рейкотрон — зброя майбутнього

Підполковник армії Канади Серж Лапуант каже, що нова зброя є універсальним летальним рішенням, відповідним для використання в різних зонах бойових дій, в найсуворіших умовах – у містах, горах, джунглях, пустелях або Арктиці.

Натхнення: hi-news.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button