Технології

У США запустили самокати, які самі повертаються на паркування (відео)

У США запустили самокати, які самі повертаються на парковку. Поки на них можна їздити тільки в радіусі 5 км.

Парк зі 100 самокатів з дистанційним управлінням з’явився у місті Пічтрі Корнерс, США. Дослідники відзначають, що це перше випробування такого типу на дорогах загального користування. Городяни зможуть за допомогою програми вибрати самокат, покататися на ньому, а після закінчення поїздки транспортний засіб сама повернеться на базу. Самокат представила компанія Go X, в той час як Tortoise  розробила систему віддаленого позиціонування.

Під час тестового запуску, який буде тривати півроку, скутерами можна буде користуватися лише в спеціальній зоні в 5 км навколо технологічного парку Curiosity Lab. Місто прийняло спеціальну постанову, яка дозволяє користуватися автономними малими транспортними засобами, щоб уникнути заворушення на тротуарах і проблеми з перевантаженістю громадського транспорту.

«Те, що ми використовуємо у Curiosity Lab — це безліч важливих рішень для мікромобільності. Зараз це лише малі кроки, але це досвід для нас і дані — для нашого штучного інтелекту. Один зі способів, яким можна скористатися прямо зараз — автономне керування скутерами», — зазначила Бетсі Платтенбург, виконавчий директор Curiosity Lab.

Go X також ввела додаткові заходи з поширення коронавіруса в країні. Кожний транспортний засіб піддається ручній дезінфекції при переміщенні на базу, на неї наклеюється етикетка, яка підтверджує, що співробітники очистили поверхню. Go X зобов’язані проводити перевірку стану здоров’я своїх співробітників.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button