Здоров'я

Кардіологи назвали 8 симптомів, що попереджають про інфаркті за місяць до нападу

Майже завжди серцевий напад наздоганяє людину несподівано, незважаючи на численні сигнали організму. Тому кардіологи назвали 8 симптомів, що попереджають про інфаркт за місяць до інциденту.

Лікарі повідомляють, що одним із головних симптомів майбутнього інфаркту міокарда є незрозуміла втома, яка зберігається тривалий період часу. Людині важко виконувати навіть найпростіші завдання, що повинно стати приводом для занепокоєння рідних і самого хворого. Іншою ознакою майбутнього нападу можуть бути різноманітні болі в шлунку, що супроводжуються розладами і нудотою, при цьому будучи періодичними.

Не можна також ігнорувати хронічне безсоння на тлі підвищеної тривожності та неуважності. Якщо є утруднене дихання, то слід перевірити, чи може потенційний хворий зробити глибокий вдих. В разі негативної відповіді — необхідно якомога швидше звернутися до медиків. Звичайно, найбільш очевидними сигналами про проблеми з серцем є аритмія, запаморочення, неприємні відчуття в грудях. Подібний біль часто віддає в одну або дві руки, нижню щелепу, шию, плечі або живіт.

Натхнення: dni24.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть