Різне

Кіномани рекомендують переглядати радянські фільми на Мегого

У минулому сторіччі голлівудські режисери серед найбільш перспективних суперників обов’язково називали постановників Країни Рад. Однак завжди додавали, що креативні фахівці Союзу ніколи не досягнуть слави колег через відсталість кінозалів. Виправити помилку вирішили провідні правовласники. Вони стали показувати советские фильмы на Мегого – просунутому ресурсі, який одним з перших зважився на демонстрацію старого кіно. Спроба виявилася вдалою, і автори сайту присвятили затребуваній продукції готельну категорію, зібравши справді унікальні стрічки часів СРСР.

11-12-14-foto-600x350-1

Захоплюючий характер кінотворів військової тематики прекрасно втілює картина «Сміливі люди». У прокат цей героїко-пригодницький фільм вийшов понад півстоліття тому. Вік стрічки ускладнює його демонстрацію, але порталу вдається долати такі труднощі. Система поліпшення звуку допомагає заразитися веселощами діалогів, які супроводжують мирне життя конезаводу. Першим тут незмінно виявляється Василь Говорухін, що вирощує чудо-коня Буяна. Функція стабілізації відео гарантує потужні враження від сцен вторгнення фашистів, боротьби співробітників підприємства із загарбниками, порятунку людей і елітних коней, пошуку та знешкодження зрадника – тренера Вадима Білецького.

Творчі працівники Країни Рад вірили: їх народ краще за всіх не тільки б’ється, а й сміється. Підтвердили думку на екрані стрічкою «За сімейними обставинами». Більшість кіноманів знайомитися з таким легким, насиченим смішними пригодами кіно радять у дорозі. Адже Megogo.net надає можливість дивитися фільми на мобільних девайсах. Зручно, адже картина двохсерійна. У першій частині безтурботні молодята Ігор і Лідія вчаться жити сім’єю зі старшим поколінням (Лідине мамою Галиною Аркадіївною). У другій вона сама, ставши дружиною художника Миколи, змушена пристосовуватися до характеру свекрухи Ізольди Тихонівни. А винен квартирний обмін.

Втім, оптимістичний погляд на життя погано приховував біль від розбитих надій, яку викликала перебудова. Страждання людей відбила стрічка «Аварія – дочка мента». Картина складна, але глядачі онлайн-кінотеатр, який постійно покращує функціонал, точно відчують силу твору. У центрі кінооповіді – дочка служителя порядку Валерія, ризикове дівчисько, неформалка, впертюха. Душу цієї металістки разом зі складнощами дорослішання роздирає неприйняття дійсності країни, що гине. Мати і дід здаються їй чужими, батько трохи ближче. Він витягує дочку з жахливих ситуації, жертвуючи при цьому своєю свободою.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button