Різне

Кисень для фінансиста

Немає лиха без добра – і навпаки. Коли лихоманить світові чи місцеві фінансові ринки, коли валютна гойдалка рухається швидко і з високою амплітудою, коли ринок акцій “провалюється”, або навіть зі свистом падає донизу – фінансист з міцними нервами знає: діалектика ринку така, що якщо десь летить донизу, то щось незабаром неодмінно полетить і вгору… А отже – треба визначити це “щось” і ловити прибуток. Власне, як завжди. І різниця тільки в тому, що в умовах кризи треба напружувати інтелект набагато більше, ніж в сталий період.

І фінансисти напружуються. Але ціна помилки надто висока. Іноді вона фатальна. І тому наймудріші намагаються воспользоваться услугами финансового аналитика, причому при найменшій нагоді. Адже “колективний розум” завжди сильніший від будь-якого “індивідуального генія”. І саме головне – ризик зробити фатальну помилку і втратити все – різко знижується.

19-11-14-foto-cikavosti500x333-1
Той, хто широко і регулярно використовує потужну фінансову аналітику і якісний консалтинг, випливає зі штормового моря не тільки без втрат, але й з прибутком.

В залежності від масштабів завдань, які ви перед собою ставите, і викликів, які ставить час, можна отримувати ті чи інші послуги, або ж цілий їх набір, зокрема:

-регулярні вебінари по покращенню фінансових результатів;
-майстер-класи аналітиків по торгівлі на біржі;
-аналітичні фінасові огляди;
-придбання короткострокових спекулятивних ідей або здійснення середньострокових інвестиційних проектів;
-консультації аналітиків з ринків валют, акцій, облігацій, сировинних і товарних ринків;
-бліц-курс інвестора;
-консультації з широких фінансових питань (нерухомість, депозити, кредити, страховий бізнес, особистий бюджет);
-індивідуальний інвестиційний портфель на квартал, півріччя;
-організація особистих зустрічей (бізнес-вечеря).

Власне, ваша потреба у тому чи іншому об”ємі фінансових послуг також може бути визначена фінансовим консультантом. Адже такий консультант – це не просто особа з відмінною міжнародною освітою. Це не тільки успішний трейдер. Це – особистість з особливою інтуїцією, почерпнутою з практичного досвіду, яка діє незалежно від обставин, і використовує ці обставини на власну і вашу користь.

Наріжними каменями успіху є дисципліна, спокій і чіткий торговий план. Це спрацьовує навіть під час будь-яких лихоманок. Дисципліна і спокій – це за вами. А торговий план ви створите у співпраці з консультантом.

Нафта та інші сировинні ресурси, банківські метали, цінні папери, інші важелі економік всього світу постійно працюють не тільки фізично, але й віртуально, адже діалектика ринків така, що не тільки поточне використання різного роду ресурсів визначає наше з вами майбутнє, але й прогноз такого використання. Якщо ми впевнені, що той чи інший ресурс буде більш визначальним у той чи інший момент часу, то логічно буде використати цю віртуальну інформацію з абсолютно прагматичною метою – для отримання прибутку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button