Різне

Що таке гігрометр і для чого він потрібен?

13-02-15-foto-350x350-1Гігрометр є приладом, за допомогою якого вимірюють вологість повітря. Є чимала кількість різновидів такого приладу. Якщо Ви маєте намір обзавестися гігрометром, для початку визначтеся, які саме вимірювання з його допомогою Ви маєте намір проводити.

Зазвичай http://www.testo.kiev.ua/ купують для того, щоб отримувати вірну інформацію про рівень вологості повітря в квартирі, офісі або будь-якому іншому приміщенні з кондиціонером повітря. Таким чином, можна оперативно вносити зміни і контролювати процес вологості, що зробить більш комфортними умови перебування людей в такому приміщенні.

Розгляньте також можливість покупки додаткових температурних радіокерованих датчиків, за допомогою яких можна оснастити сучасний пристрій. Ви можете монтувати їх в будь-якому місці квартири або навіть за її межами на відстані до 30 метрів від приладу. Так, будуть одночасно надходити відомості про температурні режими в різних місцях.

Ще новітні пристрої можуть мати функції пам’яті, які дозволяють реєструвати мінімальні і максимальні значення температур. Таким чином, Ви зможете контролювати температурний режим у Вашу відсутність.

Вибираючи гігрометр, важливо орієнтуватися на його технічні характеристики. Дуже важливий вимірюваний параметр тиску. Тому спочатку вирішите, Ви будете визначати відносну вологість в RH або абсолютну вологість, яка вимірюється в г / м3.

Не менш важливий діапазон вимірювань, точність і гістерезис. Якщо Ви шукаєте високоточний датчик вологості, Вам необхідно орієнтуватися на оптичний прилад.

Ступінь захисту за шкалою IP означає, який ступінь захисту від проникнення води і пилу всередину нього має прилад.

Показник по робочій температурі буде важливий, якщо Ви плануєте проводити вимірювання в нестандартних умовах.

Купуючи гігрометр, в першу чергу визначитеся, яку вологість повинен вимірювати прилад, оскільки існують моделі, які здатні вимірювати абсолютну вологість повітря, а також ті, які працюють лише з відносною вологістю.

Далі, визначте діапазон вимірювань, оскільки існує ризик придбати модель, за допомогою якої Ви не зможете визначити досить високу для неї вологість.

Визначтеся, наскільки важлива точність показань приладу. Якщо вона має принципове значення – купуйте оптичний гігрометр.

Визначтеся з умовами, в яких відбуватимуться вимірювання. Ви повинні розуміти, чи існує можливість проникнення пилу або вологи всередину приладу. Розроблена особлива IP шкала захисту гігрометрів – 0 до 6 для пилу і 0 до 8 для води. Виходячи з ймовірності попадання даних речовин, вибирайте модель з потрібною шкалою.

Врахуйте також такий момент, що деякий гігрометри можуть, вимірюючи вологість при не стандартних умовах температури, видавати спотворені показники.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button