Технології

Китай може встановити 100 ГВт потужностей “зеленого” водню до кінця десятиліття – дослідження

Виробництво "зеленого" водню, ймовірно, буде зосереджено в регіонах з високим попитом та багатими ресурсами ВДЕ

Новий звіт RMI показав, що промисловість і регіони Китаю мають потенціал для встановлення 100 ГВт відновлюваних водневих потужностей до 2030 року.

Водень, зокрема “зелений”, є одним із найважливіших рішень для стимулювання енергетичного переходу у важкій промисловості та секторі великовантажного транспорту, повідомляє H2 View.

Це стане важливим кроком до досягнення національної цілі щодо вуглецевої нейтральності до 2060 року та реалізації “Дорожньої карта 2030 Renewable Hydrogen 100GW”.

В матеріалі зазначили, що звіт RMI детально аналізує поточний стан розвитку водневої промисловості Китаю, спираючись на Водневу дорожню карту країни, яка передбачає виробництво 200 000 тонн “зеленого” водню на рік до 2025 року.

У звіті прогнозується, що виробництво водню з відновлюваних джерел у 2030 році, ймовірно, буде зосереджено в північно-західному Китаї, який має багаті ресурси ВДЕ, а також у Північному та Східному Китаї, де низка галузей має високий попит на водень.

В RMI заявили, що буде важливо знизити вартість різних елементів водневої промисловості за допомогою сильної, широкомасштабної демонстрації моделі водневої долини, а також покращення умов планування місцевих розробок. А розвиток водневої промисловості вимагатиме поетапного підходу до максимального скорочення викидів шляхом використання різноманітних джерел водню.

Керуючий директор і головний представник Пекінського офісу в RMI Тін Лі розповів, що Китай, як найбільший виробник і споживач водню в світі, випустив серію політичних документів для зміцнення ролі водню в енергетичній системі. Це спровокувало масштабні дії приватного сектора щодо пілотного впровадження екологічного Н2.

“Ціль у 100 ГВт зміцнює впевненість секторів у прискоренні просування “зеленого” водню та продемонструє вагомі аргументи для стимулювання глобального розвитку водню. RMI очікує тісної співпраці із зацікавленими сторонами, щоб прискорити використання екологічно чистого водню та сприяти глобальному переходу до нульового викиду вуглецю”, – зазначив він.

В матеріалі додали, що, згідно звіту Hydrogen Council про глобальні потоки водню, Китай стане найбільшим ринком чистого водню до 2050 року з попитом на 200 мільйонів тонн. В звіті визначили країну як регіон з дешевою пропозицією та великим попитом, передбачивши, що вона, ймовірно, задовольнить власний попит на водень без великого імпорту.

Натхнення: ecopolitic.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments