Технології

Вчені у Франції представили складаний «марсіанський дім»

Вчора в Міжнародному космічному університеті у Франції був представлений складаний «марсіанський будинок», що дозволяє двом людям жити всередині протягом двох тижнів, незалежно від різноманітних впливів навколишнього середовища. Розробка вчених п’яти різних країн являє собою короб довжиною 6 і шириною 2,4 метра, оснащений усіма необхідними людині приміщеннями, такими як кухня, туалет, робочий кабінет та інші.

5c048ea9bff6bc3844c06f25220c9c66
«Ми віримо, що наше творіння стане корисним та знайде своє застосування в сучасному світі. Хоча ми з колегами і передбачали необхідність «марсіанського дому» у випадку якоїсь техногенної катастрофи, він може стати в нагоді дослідникам екстремальних місць нашої планети. Можливо незабаром нам вдасться створити повноцінний симулятор автономного житла», – прокоментував один із розробників.


Варто зазначити, що так званий «марсіанський дім», створений в рамках проекту «SHEE», планувався і створювався силами інженерів з Австрії, Франції, Австрії, Бельгії та Чехії. При цьому у представників кожної країни були свої обов’язки і свої терміни виконання робіт.

Вчені у Франції представили складаний «марсіанський дім»

Джерело: svopi.ru©


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments