Технології

Virgin Galactic планує відправити в космос перших туристів у 2017 році

Керівник NASA Чарльз Болден оптимістично висловився про перспективи компанії Virgin Galactic, яка вже в наступному році має намір відправити перших туристів у відкритий космос.

На думку Болдена, в поточному році Virgin Galactic має всі шанси успішно здійснити пробний запуск свого нового космічного корабля. А в 2017 році першими клієнтами космічного туроператора можуть стати власник компанії Річард Бренсон, його діти, а також світові знаменитості, які вже встигли виявити бажання відвідати космос. Серед них — актори Леонардо Ді Капріо, Анджеліна Джолі, Том Хенкс і ряд інших.

У лютому Virgin Galactic презентувала нову модель суборбітального космічного апарату для туристів SpaceShipTwo. Модель, що отримала назву «Unity», створили замість попередньої версії корабля, яка розбился.

У листопаді 2014 року перший проект Virgin Galactic вибухнув в пустелі Мохаве під час тестового польоту. Один з пілотів загинув, а другий отримав серйозні поранення. Це ледь не поставило хрест на ідеї британського мільярдера Річарда Бренсона відправляти туристів в космос.

Бренсон не склав руки, а додав грошей на розробку вдосконаленої версії космічного корабля, в якій величезну увагу фахівці приділили безпеці. Тепер всі системи корабля «страхують» будь-які дії пілотів, так і інші аспекти безпеки були серйозно перероблені.

Очікується, що першими клієнтами Virgin Galactic будуть сам Бренсон і його діти. І вже потім почнуть розглядати заявки інших потенційних туристів, яких вже зараз набралося більше семисот. До речі, передбачувана вартість польоту в космос — 250 тисяч доларів. За ці гроші клієнти Virgin Galactic протягом двох годин встигнуть відчути невагомість і подивитися на Землю з висоти 100 км.

Кнопка «Наверх»
Закрыть