Земля

Китаянка впала з круїзного лайнера і 2 дні провела у відкритому морі

Жителька Shanghai впала з круїзного лайнера під час подорожі. 31-річна китаянка Фан провела у відкритому морі 38 годин, поки пропливаючі повз рибалки не врятували її.

686d1d143f9bbcdc68ed0650ae078365
Інцидент стався під час п’ятиденного туру з Шанхаю в Південну Корею. Жінці пощастило залишитися цілою після падіння з величезного лайнера Royal Caribbean: висота палуби практично дорівнює висоті семиповерхового будинку. Згідно медичним звітам, китаянка відбулася незначними травмами, наприклад лише пухирями на руках від укусів медуз.

Жінці не було за що вчепитися у воді, відповідно, рятувального жилету на ній не було — вона впала у воду раптово. Повідомляється, що китаянка занадто сильно перегнулася через перила.

Її відсутність довго не помічали: вона впала за борт ввечері, і її батьки думали, що вона кудись відійшла. За словами постраждалої, вона кликала на допомогу, однак її ніхто не чув. У результаті її сили скінчилися, і вона навіть задрімала, однак якимось чином змогла триматися на воді. У результаті її підібрали рибалки. Вона не їла і не пила в морі протягом 38 годин і вижила. Багато називають порятунок китаянки дивом.

На думку медиків, її фізична сила, заняття спортом в університеті і навички (вона навчилася плавати в п’ять років) допомогли їй вижити.

Кнопка «Наверх»
Закрыть