Технології

Вчені назвали продукти, що підвищують користь волоських горіхів

Волоські горіхи мають позитивний вплив на обмін речовин в організмі людини. Про це повідомили вчені з Інституту прикладної медицини в Каліфорнії.

За словами фахівців, волоські горіхи також можуть допомагати при різних запаленнях в кишечнику, а також виводити шлаки з організму. Для отримання відомостей про корисні властивості цього продукту вчені провели ряд досліджень.

В ході дослідів виявилося, що вживання приблизно 100 грамів волоських горіхів щодня може вже протягом декількох тижнів нормалізувати обмін речовин в організмі людини. Причиною цього є вміст у продукті омега-3 жирних кислот, які допомагають кишечнику очиститися від шлаків, тим самим давши можливість корисним речовинам більш ретельно проникати в його стінки, не залишаючи практично ніяких вторинних відходів.

Фахівці з Університету штату Орегон також відзначають, що волоські горіхи містять велику кількість рослинних жирів, що не є позитивним чинником для організму. Саме тому їх надмірне вживання може негативно позначитися на роботі печінки і підшлункової залози. Фахівці не рекомендують вживати в їжу більше 180 грамів горіхів на добу. Також горіхова дієта може виявитися корисною, якщо поєднувати її з регулярним вживанням зеленого чаю, малини та вишні. У сукупності дані продукти дають організму необхідну кількість мінералів, що дозволяє не тільки очиститися від шлаків, але і нормалізувати роботу травної та кровоносної систем.

Кнопка «Наверх»
Закрыть