Технології

Маленький ґаджет, що прискорює зарядку телефону в два рази

Якщо ви часто губите USB-кабелі, або вам потрібно скоріше зарядити свій телефон в інтернет-кафе, бібліотеці або ще де-небудь, де є ПК загального доступу, то це рішення саме для вас.

Німецькі інженери розробили ґаджет під назвою «ChargeDoubler», який легко вішається на кільце для ключів, заряджає телефон вдвічі швидше, або, в іншому режимі роботи, блокує проникнення вірусів у ваш накопичувач з громадського ПК.

На відміну від звичайних USB кабелів, «ChargeDoubler» використовує повний зарядний струм 1000 мА з ПК, задіюючи контакти D і D+ як додаткові лінії живлення, що дозволяє йому збільшити швидкість зарядки.

[ads2] При цьому пристрій надзвичайно компактний — 60 мм у довжину, довжина з’єднувального кабелю становить 70 мм. Ґаджет також має вбудовані магніти N50, які разом з кабелем утворюють своєрідний кільцевої замок.

«ChargeDoubler» сумісний з усіма роз’ємами USB і буде поставлятися за 12 доларів в різних кольорах, починаючи з серпня цього року. Кабель також має модифікації для роз’єми MicroUSB і Lightning.

Раніше на ринку з’єднувальних кабелів з’явився пристрій SONICable розробки американських інженерів, за ціною 36 доларів, що також забезпечує прискорення зарядки і має два режими роботи. Коли ґаджет підключений до пристрою, але вимкнений, він діє як стандартний кабель USB і синхронізує передачу контенту з одного пристрою на інший. Але, коли він включений, функції синхронізації блокуються, і кабель використовується для зарядки підключеного пристрою.

Читайте також: 

SONICable поставляється з роз’ємом Lightning для iPone 5 і більш пізніх моделей, четвертого покоління IPad і iPad mini. Він також має опцію MicroUSB, яка буде працювати для HTC, Samsung і інших сумісних пристроїв — в тому числі і eReaders.

Натхнення: gearmix.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments