Технології

Китайці запустять у космос людину на повітряній кулі

ЗМІ повідомляють про новий прорив в китайських космічних технологіях. Фахівці Китаю заявили про свої наміри запустити людину в космос на повітряній кулі, а повернути на Землю за допомогою парашута.

Новий метод доставки людей в космос та повернення назад розробили китайські наукові фахівці. Згідно з останніми даними, опублікованими в ЗМІ, незабаром троє бажаючих відправляться в космос на повітряній кулі, а на Землю повернуться завдяки технології, що нагадує парашутний спуск. Старт настільки незвичайної експедиції заплановано на найближчий час з нового космодрому на острові Хайнань. Розробником новітньої технології є компанія JHY Space Technology (Space Vision).

Представники компанії повідомляють, що всі добровольці будуть одягнені в спеціальні костюми, які дещо відрізняються від звичайних космічних скафандрів. Новий космічним костюм-парашут оснащений системами наземних комунікацій, радаром, а також системами зв’язку і відеоспостереження.

Повідомляється, що вже знайдено троє добровольців, які першими відчують на собі нову розробку. Вартість такого відправлення в космос складе близько 77 тисяч доларів з людини.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button