Інтернет

Експерти вважають, що мобільний трафік до 2018 року збільшиться в 11 разів

Експерти в галузі мережевих технологій оцінюють збільшення мобільного трафіку в найвищому ступені. У Cisco заявили, що обсяг мобільної передачі даних зросте в 11 разів, протягом наступних чотирьох років, досягнувши 18 екзабайт на місяць до 2018 року (екзабайт дорівнює 1 млрд. гігабайт).

001_resized

Мобільний трафік даних, як очікується, зросте на 61 % лише за один 2017 рік, а в порівнянні з 2013 роком загальний трафік мобільного Інтернету до 2018 року зросте в три рази. Так, на думку експертів, до 2018 року число мобільних користувачів досягне майже 5 млрд (порівняно з 4,1 млрд. в 2013 році), а кількість мобільних пристроїв перевищить позначку в 10 млрд, (у порівнянні з 7 млрд. в 2013 році). Хоча доступ до інтернету за допомогою точок доступа серії Nanobeam m від Ubiquiti Networks вже сьогодні може забезпечити високу швидкість передачі данних та розгортування маштабних бездротових мереж. Обладнання серії Nanobeam m здатне витримувати високе навантаження та забезпечити широку пропускну здатність бездротового каналу зв’язку.

002_resized

Завдяки використанню складних інструментів досліджень, а також проведеними опитуваннями широкого спектру постачальників послуг бездротового зв’язку в усьому світі, компанією Cisco була виявлена ??закономірність, яка свідчить, що середня глобальна швидкість мережі збільшиться майже вдвічі: від 1.4Mbps в 2013 році до 2,5 Мбіт до 2018 році.

Швидкість буде значно вища в США, де, завдяки впровадженню технології LTE, користувачі мають можливість робити завантаження даних на швидкості більше 1 Мбіт / сек. На мобільне відео припадатиме близько 69 % всіх переданих мобільних даних до 2018 року, у порівнянні з приблизно 53 % в 2013 році.

004_resized

У Cisco також вважають, що до 2018 року на трафік в бездротових мережах вже будуть впливати і нові ґаджети – смарт-окуляри і смарт-години. Смартфони, ноутбуки та планшети будуть споживати близько 94 % мобільного трафіку, у той час як М2М трафік від носимих та інших джерел, таких як автомобілі, домашні побутові прилади та інші пристрої до 2018 року складе лише 5 %.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button