Екологія

Китай хоче досягти «наднизьких» викидів вуглецю до 2020 року

Влада Китаю повідомили про те, що рівень забруднюючих речовин від китайських теплових станцій значно скоротився в період з 2014 по 2017 рік. Вони планують і далі знижувати вплив виробництв на навколишнє середовище і досягти «наднизьких викидів вуглецю до 2020 року».

Скорочення викидів має важливе значення для контролю вуглецевого впливу на атмосферу в країні, це може привести до поліпшення якості повітря та позитивних наслідків для здоров’я громадян.

Група експертів з Великобританії і Китаю проаналізувала викиди від вугільних, нафтових, газових електростанцій та електростанцій, що працюють на біомасі. Особливо ретельно вони розглянули вплив на атмосферу вугільних електростанцій.

У дослідженні, опублікованому в журналі Nature Energy, проаналізовані дані з 2014 року, коли в Китаї була прийнята Політика за стандартами наднизьких викидів (ULE).

Група виявила, що в період 2014-2017 років щорічні викиди діоксиду сірки, оксиду азоту та твердих часток на електростанціях Китаю щорічно знизилися на 65%, 60% та 72% відповідно.

 

Китай розраховує на подальше скорочення викидів — щоб до 2020 року всі теплові електростанції відповідали стандартам ULE. Ці стандарти спрямовані на обмеження викидів діоксиду сірки, оксиду азоту та твердих часток до 35, 50 і 10 міліграмів на кубометр.

«Скорочення викидів демонструють техніко-економічну доцільність обмеження викидів електростанцій до наднизьких рівнів, що є важливим кроком на шляху до зниження смертності від забруднення повітря», — зазначили влади в Китаї.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button