Екологія

SunPower починає будівництво в США сонячної електростанції на 102 МВт

Енергетична компанія SunPower почала будівництво нової сонячної електростанції Henrietta в Каліфорнії. Її потужності буде достатньо для енергозабезпечення 22 000 будинків, повідомляє tesiaes.ru

Генеруючу потужність майбутньої електростанції планується реалізовувати компанії Pacific Gas and Electrics в рамках довгострокової угоди про закупівлю електроенергії. Її планують ввести в експлуатацію до кінця 2016 року.

Потужності виробленої нової сонячної електростанції в Каліфорнії буде достатньо для постачанням електроенергією понад 22 000 будинків.

При будівництві сонячної електростанції Henrietta буде встановлена модульна система Oasis для роботизованого очищення сонячних панелей під час їх майбутньої експлуатації. В результаті установки Oasis очікується, що продуктивність електростанції зросте на 15%.

Агентство з охорони навколишнього середовища США оцінює, що в результаті введення в експлуатації електростанцію Henrietta викиди CO2 скоротяться майже на 128 000 тонн щорічно протягом наступних 25 років.

У цьому році влада Каліфорнії заявили, що їхній штат досяг 10 ГВт встановлених сонячних потужностей, тим самим ставши абсолютним лідером за цим показником серед інших штатів США.

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments