Авто

Jaguar розробить до 2020 року чотири екологічних кросовера

Jaguar хоче до 2020 доповнити лінійку своїх авто чотирма новими екологічними кросоверами з гібридними силовими установками.

Вже зараз йде процес виготовлення основних технічних вузлів цих новинок. Їх випробування проводять на моделі Jaguar F-Pace.

Jaguar вже запатентувала назви E-Pace і I-Pace для нових кросоверів. Найімовірніше, вони отримають дволітровий турбований дизельний двигун, а також електромотор. На підставі цього можна зробити висновок, що авто будуть відрізнятися від інших моделей марки економічним споживанням палива.

Офіційні представники компанії поки не дають розгорнутої інформації про моделі екологічних кросоверів. Але, як вважають експерти, ці авто будуть більші, ніж F-Pace. До того ж для них створять абсолютно нову платформу. Їх проектування і складання перших тестових екземплярів завершиться в 2017 році, після чого автомобілі відразу ж відправлять на дорожні випробування.

Свої екологічні автомобілі компанія Jaguar буде поставляти на ринки США і Європи. Вже в 2018 році кросовери запустять у виробництво.

Натхнення: greenevolution.ru

Кнопка «Наверх»