Фото

Кленові листки у фритюрі – популярна закуска в Японії

Японці кажуть, що все, що обсмажене у фритюрі, набагато смачніше. Але хто міг подумати, що це відноситься і до кленового листя? Однак блюдо цілком реальне, воно називається «Мапл-темпура», і це осінній японський делікатес.

foto_cikavosti_08.10.2014-010_resized

Дивно, але це не просто збір опалого кленового листя і його подальше обсмажування. Насправді приготування цієї солодкої золотистої закуски – складний процес. Кленові листки ретельно відбираються, а потім протягом року зберігаються в діжках з сіллю, потім їх виймають із солі, і поміщають в особливе тісто з борошна, цукру і кунжутного насіння. Покрите цим тістом листя обсмажується у фритюрі протягом 20 хвилин, до утворення хрусткої скоринки.

Читайте також: Вулична їжа, заради якої варто забути про дієти. Фоторепортаж

Багато хто порівнює смак цієї закуски з іншою традиційною японською закускою, яка називається «Карінтія» (солодке тісто у фритюрі). Деякі вважають, що Мапл-темпура не така солодка і що вона вимагає більш тривалого жування. Мабуть, листя як такі не мають смаку, вони лише надають форму закусці. Але саме таку унікальну, схожу на зірку форму японці знаходять найбільш привабливою.

foto_cikavosti_08.10.2014-010-01_resized

Вважають, що це цікаве блюдо з’явилося 1000 років тому в центральній Японії, в регіоні Кансай. Хоча за кілька століть рецепт зазнав безліч змін, ви все ще можете насолодитися великою тарілкою Мапл-темпура в Кіото, в префектурі Міє, або в Осаці. Також можна купити цілий пакет закуски за 5,7 $ в невеликому магазинчику під назвою Акатакі-Хая, розташованому недалеко від мальовничих водоспадів Набарі. Закускою можна насолоджуватися круглий рік, але найкраще її вживати восени, милуючись квітами цієї пори року.

foto_cikavosti_08.10.2014-010-02_resized

Натхнення: factroom.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button