Земля

Кліматологи і уфологи назвали причини рекордних температур в Північній півкулі

Кліматологи та уфологи по-різному дивляться на процеси глобального потепління, але кожна зі сторін має свої аргументи. Їх представники назвали причини рекордних температурних показників, що фіксуються в Північній півкулі.

Вже не перший рік кліматологи займаються вивченням глобального потепління і повідомляють, що ця тенденція скоро дійде до всієї східної та північної Європи. Підняття середньорічного рівня температур вже відзначені не тільки в Польщі, Україні і Білорусі, але і в Скандинавських країнах. Це пов’язано з процесом так званого «виносу тепла». Його підживлюють баричні системи, в них включать циклони і антициклони. Вони переносять тепле повітря з місць з більш високою температурою туди, де ці показники нижчі, тобто – від екватора до полюсів. Протягом найближчих десятиліть всі ці процеси сформують в Північній півкулі новий клімат.

Уфологи не згодні з кліматологами і інакше уявляють собі глобальне потепління. Вони впевнені, що в ядрі Землі відбуваються незворотні процеси, які рано чи пізно зроблять планету непридатною для життя. Згідно з цією теорією на поверхню почне виходити лава, що призведе до повної зміни рельєфу і клімату. Шкідливі для людини гази і хімікати, потраплять в атмосферу, а згодом це тільки прискорить підвищення середньорічної температури. Уфологи переконані: незабаром Земля стане газовим гігантом.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button