Головна / Земля / На пляжі Пхукета з’явилися отруйні змії

На пляжі Пхукета з’явилися отруйні змії

Пхукетські рятувальники попередили туристів про те, що ті можуть зіткнутися з отруйними морськими зміями на пляжах острова, повідомляє Trn-news.

Попередження прозвучало після того, як місцевий житель зняв на відео морську змію, яку він помітив на пляжі Най-Янг і виклав цей пост в соціальні мережі.

Як з’ясувалося в подальшому, це була не перша морська змія на пхукетському узбережжі минулого тижня. У середу, 5 вересня, двох мертвих морських плазунів виявили на пляжі Патонг.

Президент Phuket Lifeguard Club (організація відповідає за безпеку туристів на воді – прим. ред.) Пратхают Чуаюань зазначив, що в появі змій на пляжах нічого незвичайного немає. Таке відбувається час від часу.

«У більшості випадків ми знаходимо їх вже мертвими, оскільки до життя на суходолі вони не пристосовані», — заявив він.

Очільник Phuket Lifeguard Club попередив туристів про те, що чіпати змій і турбувати їх небезпечно. У разі виявлення змії необхідно повідомити про це найближчому рятувальникові.

«Якщо змія когось вкусить, будь ласка, негайно повідомте рятувальників, щоб вони могли надати першу допомогу. Будьте обережні, оскільки ці змії отруйні», — додав він.

 
comments powered by HyperComments