Головна / Наука / Вчені хочуть розкрити причини виникнення екземи та псоріазу

Вчені хочуть розкрити причини виникнення екземи та псоріазу

Група європейських учених анонсувала велике дослідження, покликане розкрити причини виникнення екземи та псоріазу. Для цього фахівці протягом 5 років будуть вивчати перебіг цих хвороб у більш ніж 50 тисяч пацієнтів.

Вчені відзначають, попри те, що у всьому світі понад 300 млн осіб страждають від екземи та псоріазу, медицина досі не знає всіх подробиць виникнення, розвитку і протікання подібних захворювань. Вони збираються провести масштабне дослідження і заповнити наявні сьогодні прогалини в цьому питанні. Їх метою є розроблення нової моделі класифікації хвороб з метою створення оптимального і персоналізованого лікування для кожного конкретного пацієнта.

Європейські вчені збираються провести групування різних варіантів екземи та псоріазу за такими основними характеристиками: спалах, тяжкість, прогресування і реагування на лікування. Вони вважають, що всі ці підгрупи захворювань мають свою унікальну молекулярну будову, яка в майбутньому дозволить швидко і точно визначати кожний підвид хвороби. В результаті вони хочуть отримати нову класифікацію видів екземи та псоріазу, а також сучасні способи їх лікування. Вчені будуть працювати в безпосередній взаємодії з хворими, що дозволить їм не тільки краще зрозуміти хід протікання хвороб, але і прискорити процес отримання необхідної інформації.