Всесвіт

Коли Сонце прокинеться?

Період, коли активність Сонця падає, називається періодом низької сонячної активності. Про сонячну активність найчастіше говорять Сонячні плями, які хоча і виглядають невеликими на Сонці, насправді багаторазово перевищують розмір нашої планети.


12 липня цього року фахівці Американського Космічного Агентства NASA створили відео Сонячних плям для того, щоб ми могли уявити, що вони собою представляють. Вчені попереджають, що відстань може значно спотворити поняття масштабу.

Коли Сонячна активність знаходиться на своєму піку, сонячних плям на Сонці багато, і часто вони мають досить великий розмір.

Як повідомляють представники NASA з Обсерваторії Сонячної Динаміки SDO, зараз наша батьківська зірка не дуже активна. Її активність не повернеться до 2020 року. Після цього плям на Сонці буде досить багато.
Зображення показане вище, демонструє велику сонячну пляму, яка трохи перевершує за розмірами Землю (це видно на порівняльному фото). Це зображення було взято з відео NASa, записаного в період з 4 по 11 липня камерами SDO.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button