Всесвіт

Колоністи Марса почнуть вмирати на 68-й день

Дослідження, проведені вченими Массачусетського технологічного інституту, показали, що перші колоністи, які вирушать на Марс за голландським проектом Mars One, почнуть вмирати вже за 68 днів після прильоту.

© NASA

Дослідники прийшли до цього висновку після проведення ряду аналізів наукових даних, згідно з якими йде розробка проекту освоєння Марса. Смерть першого колоніста «настане приблизно на 68-й день від асфіксії», випливає зі звіту, в якому фахівці за допомогою графіків і математичних формул проаналізували ресурси кисню, їжі і технологій, призначених для здійснення польоту.

На думку вчених, рослини, які повинні забезпечувати колоністів їжею, будуть виробляти дуже багато кисню, тоді як технології збалансування атмосфери на сьогоднішній день ще недостатньо розвинуті.

Співробітники інституту сумніваються в успіху місії, відзначаючи, що поселенці з часом все більше і більше будуть залежати від поставок запчастин, вартість яких, за найоптимістичнішими підрахунками, складе 4,5 млрд доларів, і ця сума буде лише збільшуватися по мірі надсилання нових екіпажів.

Нагадаємо, що Mars One — приватний проект, запущений голландцем Басом Лансдорпом, який вже в 2024 році планує відправити першу групу поселенців на Марс, яка складається з чотирьох волонтерів. Їм належить здійснити семимісячну подорож в один кінець і почати колонізацію Червоної планети.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments