Технології

Яким буде світ через 50 років

50 років тому письменник-фантаст Айзек Азімов описав життя людей в 2014 році. Він зміг вгадати появу електронної апаратури, смартфонів і інших нововведень. І ось тепер експерти з Іспанії вирішили повторити подвиг півстолітньої давності і вирішили заглянути ще на 50 років вперед.

У 2064 році за їхніми прогнозами на Землі з’являться роботи з високорозвиненим інтелектом, які будуть допомагати людям практично у всіх сферах життя.

З їх допомогою люди будуть швидше справлятися зі справами по дому, не буде ДТП, а вченим вони допоможуть досліджувати Всесвіт.

Для того, щоб вилікувати онкологічні захворювання, буде достатньо прийняти таблетку з протонів, яка знищить ракові клітини, вважає фізик-експериментатор з ЦЕРН Марія Чамісо.

Директор Європейського космічного агентства з питань науки і роботизованих досліджень Альваро Хіменес зазначає, що в 2064 році знайдуться планети з сприятливими умовами для життя.

Також вчені прогнозують, що вже після 2045 року у нас з’явиться штучний інтелект. Він перевершить розум людини, і тоді настане нова стадія в еволюції — «постлюдство».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button